Formy płatności - Sport pros - Pros sport - Sportpros - Prosport

Metody PłatnościPłatność przed wysyłką


Przelew tradycyjny

Płatność PayU

Płatność PayPal


Przelew tradycyjny

Odbiorca: 

AJ Group Sp. z o.o.

Adres: 

ul. Bursztynowa 96, Modła Królewska, 62-571 Stare Miasto

Numer rachunku dla PLN: 

49 1090 1229 0000 0001 5047 2491

SWIFT: 

WBKPPLPP

Nazwa Banku: 

SANTANDER BANK POLSKA

W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia.Płatność PayU

Wybierz PayU jako sposób dokonania wpłaty, a na koniec procesu składania zamówienia wyświetli Ci się ekran, na którym zobaczysz listę banków. Wybierz na niej swój bank. Zostaniesz bezpośrednio przekierowany do strony banku. Po zalogowaniu do banku wystarczy zatwierdzić wyświetlony przelew. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana - przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayU, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Sporadycznie może dojść na stronach PayU do błędów, na które nie mamy wpływu. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

Wysyłka zamawianego towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto sklepu Sportpros.pl


Płatność PayPal

Wybierz PayPal jako sposób dokonania wpłaty, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli posiadasz konto w systemie PayPal, możesz się tam zalogować i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz skorzystać z systemu jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana - przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Sporadycznie może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

paypal płatności

Wysyłka zamawianego towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto sklepu Sportpros.pl

Produkt dodany do listy życzeń.
Drodzy Klienci!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30-31.05.2024 firma będzie nieczynna.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zachęcamy do ponownego kontaktu w dniach roboczych.

Zespół Aj Group.

 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.