O nas - Sport pros - Pros sport - Sportpros - Prosport

O nas

To zaczęło się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Jako nastolatek intensywnie uprawiałem różne dyscypliny sportu, szukając dla siebie najlepszej. Chodziłem po górach, grałem w piłkę, uprawiałem lekkoatletykę i żeglarstwo. W każdej z dyscyplin przyszło mi zmagać się z trudnymi warunkami pogodowymi. To wtedy przekonałem się, jak ważna jest solidna i nieprzemakająca kurtka.

Dziś pracuję w dużej firmie odzieżowej i realizuję kolejne pasje, łącząc przyjemne z pożytecznym. Tworzę odzież, która sprawdza się przy każdej aktywności na świeżym powietrzu, zwłaszcza podczas deszczu i wiatru. Moja kolekcja SPORTS WATERPROOF WEAR marki PROS, to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i nowatorskie rozwiązania zapewniają komfort użytkowania i skuteczną ochronę przy każdej pogodzie - zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

Takie właśnie kurtki polecam, bo wiem, że

Pogoda nie ma znaczenia.

Ważny jest ruch i dobra zabawa.

BRAND MANAGER
Michał Kanty

Produkt dodany do listy życzeń.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.