Odżywianie sportowców i nie tylko! Nowości na Naszym blogu. - SportPros.pl

SportPros.pl

Odżywianie sportowców i nie tylko! Nowości na Naszym blogu.

Cześć!

Mam na imię Dominika i jestem dyplomowanym dietetykiem. Interesuje mnie sport i sposób żywienia sportowców. Uwielbiam gotować i tworzyć nowe przepisy. Jestem również fizjotrenerem w jednym z konińskich klubów fitness.

W czasie studiów dorywczo pracowałam przy produkcji odzieży w AJ GROUP. Zdobyłam tam wiedzę i doświadczenie na kilku stanowiskach, i bardzo zaaklimatyzowałam się w naszej firmie. Szczęśliwie się złożyło, że około rok temu w dziale konstrukcji brakowało osoby do pomocy, więc skorzystałam z okazji. Teraz tworzę nie tylko przepisy, jadłospisy i plany treningowe, ale razem z koleżankami z działu konstrukcji biorę udział w tworzeniu odzieży wodoochronnnej w AJ GROUP. Pracujemy nad naszymi nowościami od podstaw, aż do momentu, kiedy będą gotowe do sprzedaży. Cały czas się uczę i zdobywam cenne doświadczenie, naprawdę to polubiłam.

Jako dietetyk wiem, jak ważny jest sposób prawidłowego odżywiania sportowców. Sama amatorsko uprawiam sport i wiem też, że prawie tak samo, jak właściwa dieta, ważne są wygoda i komfort podczas treningu. Właśnie z myślą o komforcie podczas aktywności fizycznej, zwłaszcza w kiepskich warunkach pogodowych, powstała kolekcja PROS SPORTS.

Na blogu oraz portalach społecznościowych będę przekazywała Wam wiedzę związaną z żywieniem sportowców, a także zaplecze powstawania naszych produktów i wiele innych… Jeśli jesteście „głodni” wiedzy w tych tematach i zaciekawiło Was co mam do przekazania, zapraszam do obserwowania naszych profili na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz zapisanie się do newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Więcej, już wkrótce…

Zobacz artykuły autora
Dominika Milczuk

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Interesuje mnie sport i sposób żywienia sportowców. Uwielbiam gotować i tworzyć nowe przepisy. Jestem również trenerem w jednym z klubów fitness. Tworzę nie tylko przepisy, jadłospisy i plany treningowe, ale razem z koleżankami z działu konstrukcji biorę udział w tworzeniu odzieży wodoochronnnej w AJ GROUP. Pracujemy nad naszymi nowościami od podstaw, aż do momentu, kiedy będą gotowe do sprzedaży. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.